Ο Όμιλος Ravago Greece αποτελεί μέλος του βελγικού Ravago Group και δραστηριοποιείται στους παρακάτω τομείς:
Ο Όμιλος στην Ελλάδα, Country Manager του οποίου είναι η κα Κλεάνθη Ροντήρη, έχει αξιοσημείωτη παρουσία στην ελληνική αγορά με ένα κύκλο εργασιών που ξεπερνά τα 350.000.000€, αριθμώντας περισσότερους από 500 εργαζόμενους. Τα Κεντρικά Γραφεία του Ομίλου στεγάζονται στο Μαρούσι Αττικής, ενώ παράλληλα διαθέτει και 11 εγκαταστάσεις, παραγωγικές μονάδες και αποθήκες διανομής σε στρατηγικά σημεία σε όλη την Ελλάδα.
Ο Όμιλος Ravago Greece διακρίνεται για τον ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα του και την Κοινωνική του Προσφορά.